سرعت سنج، طول سنج دستی Rotaro Te نمایش در اندازه واقعی

سرعت سنج، طول سنج دستی Rotaro Te

by: Rhein Tacho- Germany

دور سنج، سرعت سنج، طول سنج دستی دیجیتال Rotaro Te راین تاکو  (Rhein Tacho) وسیله ای مفید برای اندازه گیری طول و سرعت طناب و سیم و سیم بکسل تا قطر 8 میلی متر است که برای کاربرد های مانند آسانسور بسیار مناسب می باشد.

این کالا موجود است .

لطفا برای آگاهی از قیمت تماس بگیرید .

جزییات بیشتر

A5-1250

دور سنج دستی دیجیتال یک وسیله مفید و کوچک برای اندازه گیری سرعت اجسام دوار می باشد. این سرعت و  طول سنج دیجیتال، نور قرمز رنگی را به جسم در حال چرخش می تاباند و تعداد بازتاب یک نقطه یا برچسب روی جسم را می شمارد. نتیجه خیلی سریع روی یک نمایشگر LCD  پنج رقمی ظاهر می شود. فاصله دور سنج از جسم دوار می تواند حداکثر تا شش متر باشد. به علاوه آداپتورهای مکانیکی به آن اضافه می شود تا خیلی راحت بتوان توسط آن طول و سرعت اجسام در حال عبور بصورت رول یا نوار را با اتصال مکانیکی و بصورت دستی اندازه گیری کرد.

از این دور سنج دستی دیجیتال می توان در نصب، راه اندازی ماشین آلات در کارخانه ها، سرویس و نگه داری، بازدید و بررسی خطوط تولید یا در آزمایشگاه ها و تعمیر گاه ها استفاده کرد.

این دور سنج نوری می تواند سرعت موتورهای درونسوز، الکتروموتورها، توربین ها، پمپ ها، میکسرها، سانتریفیوژها و سایر تجهیزات دوار را ثبت کند.

دور سنج دستی دیجیتال راین تاکو

دور سنج دستی دیجیتال راین تاکو در اندازه گیری سرعت و طول پاسخ خود را در صنایع مختلف داده است. یعنی از دور سنج های راین تاکو  از یک شعاع نوری و بازتابش آن استفاده می کنند و بعضی از دور سنج های دیجیتال دستی راین تاکو از یک سیستم کاربردی خاص و کوچک از واسطه ها و ابزار های مکانیکی استفاده می کند.

دقت و کمیت: 

طراحی انحصاری با استفاده از جدیدترین تکنولوژی و تکنیک های ساخت دور سنج های دستی دیجیتال از ویژگی های منحصر به فرد دور سنج های راین تاکو آلمان است.

نمایشگر:

نمایشگر LCD روی این دور سنج دستی دیجیتال اطلاعات لازم از قبیل کمیت اندازه گیری شده، واحد اندازه گیری کمیت، مد اندازه گیری و ... را نمایش می دهد.

خاموش شدن خودکار:

این دور سنج دستی دیجیتال به منظور جلوگیری از مصرف بیهوده باتری به طور اتوماتیک 30 ثانیه پس از آخرین اندازه گیری خاموش می شود.

حافظه داخلی:

در طول اندازه گیری توسط دور سنج های دستی دیجیتال راین تاکو، کمینه، بیشینه، میانگین و آخرین مقدار کمیت به طور اتوماتیک در حافظه داخلی ذخیره می شود و با فشردن کلید MEM به آسانی روی صفحه LCD نمایش داده می شوند.

کلید MODE:

با فشردن کلید MODE در دور سنج های دستی دیجیتال راین تاکو (Rhein Tacho) می توان کمیت های مختلف را انتخاب کرد یا واحد های اندازه گیری کمیت ها را تغییر داد. واحد های مختلفی که قابل انتخاب شدن هستند عبارتند از:

rpm, m/min, ft/min, in/min, ft/sec, m/sec, m, ft, in

کمیت های کامل:

هر دستگاه دور سنج دستی دیجیتال راین تاکو به همراه یک جعبه یا کیف زیبای محافظ و آداپتورهای انتخاب شده در هنگام خرید که همگی از لحاظ مکانیکی بسیار خوب و پایدار طراحی شده اند عرضه می شود تا همراه کیفیت و راحتی اندازه گیری را تضمین کنند.

کاربردها:

از دور سنج های دستی دیجیتال راین تاکو می توان برای سنجش سرعت و طول در الکتروموتورها، موتورهای درونسوز (احتراقی)، توربین ها، پمپ ها، سانترفیوژها، نوار نقاله ها و خطوط تولید، صنایع کاغذ، فویل های آلومینیومی و پلیمری، صنایع نساجی، فنر سازی، سیم پیچی، ماشین ابزار، صنایع چاپ و بسته بندی، جوشکاری (با سیم)، آسانسور و ... استفاده نمود.

دور سنج های دستی دیجیتال برای سنجش سرعت دورانی و طولی در ماشین آلات مختلف در هنگام نصب و راه اندازی ماشین آلات و تعمیرات و نگه داری آنها وسیله ای ساده و بسیار کاربردی و لازم هستند.

 

 

 

 

 

  • کشور سازنده: آلمان
  • جنس بدنه: پلاستیک ABS
  • محدوده اندازه گیری: 1-99,999 rpm
  • دقت اندازه گیری: ±0.02%(تا ±1 رقم اعشار)
  • حداکثر فاصله تا جسم دوار: 600mm
  • روش اندازه گیری: نوری
  • مدت اعتبار برگه کالیبراسیون: 2سال
  • دمای عملکرد: 0 تا 50 درجه سانتی گراد
  • محتویات بسته بندی: دور سنج دیجیتال دستی، 10 عدد برچسب منعکس کننده نور، دو عدد باتری 1.5v نوع AA، جعبه با فوم محافظ، دفترچه راهنمای کاربرد، برگه تاییدیه کالیبراسیون
  • دمای نگه داری 20- تا 70 درجه سانتی گراد

هنوز نظری ارسال نشده است.

مرور خود را بنویسید

سرعت سنج، طول سنج دستی Rotaro Te

سرعت سنج، طول سنج دستی Rotaro Te

دور سنج، سرعت سنج، طول سنج دستی دیجیتال Rotaro Te راین تاکو  (Rhein Tacho) وسیله ای مفید برای اندازه گیری طول و سرعت طناب و سیم و سیم بکسل تا قطر 8 میلی متر است که برای کاربرد های مانند آسانسور بسیار مناسب می باشد.

این کالا موجود است .

لطفا برای آگاهی از قیمت تماس بگیرید .

مرور خود را بنویسید

YEKTAFAN